ارتباط با بازرگانی هیوت

بازرگانی هیوت در ساعات 8 الی 14:30 روزهای شنبه تا چهارشنبه و روزهای پنج‌شنبه تا ساعت 13، به‌جز روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می‌باشد. با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی بازرگانی هیوت تاریخ انقضا ندارد، با یک‌بار خرید از ما خدمات ما را مادام‌العمر داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را به کاربستیم تا قبل از هر سؤال، پاسخی برای سؤال شما داشته باشیم. از این جهت بخش سؤالات متداول را راه‌اندازی کردیم تا آموزش‌ها و نکاتی برای رفع مشکلات شما آماده کنیم. پس لطفا قبل از ارسال هرگونه سؤال، به بخش سؤالات متداول ما مراجعه کنید. این بخش به منظور پاسخ‌دهی به شما طراحی شده، تا در زمان بسته بودن شرکت شما بتوانید به پاسخ خود برسید. تقریبا ما 24 ساعته با شما هستیم.

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ نگران نباشید… با ما در ارتباط باشید.

اگر با مراجعه به بخش سؤالات متداول مشکل شما حل نشد یا به جواب نهایی نرسیدید، با تکمیل کردن فرم زیر می‌توانید درخواست‌های خود را ارسال کنید. ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود. دقت داشته باشید حتماً اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا ما هم بتوانیم با شما تماس بگیریم. برخی از قسمت‌های فرم مانند شماره تلفن الزامی هستند، حتماً آن را تکمیل کنید.

درصورتی که مایل به ارسال ایمیل نیستید؛ می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

شماره تلفن: 07136315700 – 07136315701 – 07136315702 – 07136315704

فاکس: 07136315719

تمرکز ما روی راحتی مشتری است، به همین منظور ما قابلیت تماس مستقیم را به سایت اضافه کردیم تا با فشردن فقط یک دکمه با ما تماس داشته باشید. اگر با تلفن هوشمند وب‌سایت ما را مشاهده می‌کنید، آیکون زیر را فشار دهید.

Call us

 

با احترام – تیم پشتیبانی بازرگانی هیوت

This post is also available in: English